Můj profil

Tímto vás srdečně vítám na svém blogu, který byl založen z čistého rozmaru a mé neutišitelné touhy v nepravidelných intervalech sdělovat světu věci, bez kterých by se možná obešel, ale rozhodně by nebyl úplný.

Jmenuji se Simona a je mi toužseanineslušíříkat let. Jsem až nesnesitelný optimista a flegmatik, což na mě některým lidem nejspíš vadí, ale díky posledně zmíněnému je mi to úplně jedno. Mezi mé talenty patří schopnost rozbít nerozbitné věci, zakopnout o nic a používat nevhodné sarkastické poznámky a popkulturní komentáře, o které nikdo nestojí.

Ráda cestuji, poznávám nová místa i kulturu, miluju přírodu, hory, zvířata (ne na talíři), vůni deště na rozpáleném asfaltu, první sníh a především svého přítele. 💙
Také jsem velký milovník knih, takže pokud byste hledali nějaký icebreaker pro náš společný rozhovor, doporučuji začít právě zde.

Co naopak nesnáším jsou lži, pomluvy, zlí lidé a nakupování. A taky Windows, ale to snad ani nemusím psát, protože neznám nikoho, kdo by tento systém zbožňoval.

Zajímám se o osobní rozvoj, minimalismus, ochranu zvířat a interiérový design, ve kterém konečně mohu uplatnit své sklony k perfekcionismu a lásku ke skandinávskému stylu. V neposlední řadě jsem také antiteista, otravný fanoušek nakousnutého jablka a hrdý majitel rozmazleného labradora.

Mým snem je žít šťastný život se svojí rodinou v malém domku (s krbem, velkou knihovnou a zahradou) a být soběstačná a spokojená bez všech nesmyslů dnešní uspěchané moderní doby.

Pokud jste dočetli až sem, máme tu můj obdiv a patrně nějakou vážnou duševní poruchu, protože jinak si to neumím vysvětlit.Někteří lidé mě nenávidí za to, že jsem jiná a nežiju podle společenských norem, ale v hloubi duše si přejí, aby měli odvahu udělat to samé.


Archiv blogu

Podporuji a jsem členem

Podporuji a jsem členem